Telefon: +420 475 245 210      E-mail: info@vodnisklo.cz      Člen holdingu:

Vodní sklo a.s. podporuje mladé sportovce

30.11.2015
V Ústí nad Labem první velké workoutové hřiště postavila pro sportovce radnice městského obvodu Neštěmice za přispění společnosti Vodní sklo a.s.

Obvod tak chce podpořit využití volného času pro starší věkové skupiny mládeže. Takzvaný street workout je dnes moderním trendem, který přirozenou cestou vede velké množství teenagerů k tomu, aby cvičili a žili zdravým způsobem života. „Mezi teenagery byl o tento typ hřiště velký zájem. Nicméně cílovou skupinou mohou být mladí a dospělí ve věku dvanáct až šedesát let,“ uvedla neštěmická starostka Yveta Tomková.

S prvotní myšlenkou na vybudování workoutového parku přišli na jaře letošního roku mladí sportovci. Městský obvod Neštěmice se je rozhodl podpořit a uvolnil ze svého rozpočtu necelých 50 tisíc korun, ze kterých zaplatil vybudování betonových patek, potřebných k upevnění konstrukce a rozšíření parku o cvičební kruhy. Tyto prostředky získal ze svých úspor. Na zakoupení samotné konstrukce v hodnotě 117 tisíc korun pak radnice použila dar od společnosti Vodní sklo, jejíž zástupci se tímto hlásí k myšlenkám CSR.

Na hřišti byla umístěna konstrukce řady Nippur XS, rozšířená o nástavec s kruhy a oddechová lavice. Street workout je zaměřen na cvičení se svou vlastní vahou. Je vědecky dokázáno, že tato forma cvičení je pro tělo mnohem vhodnější než cvičení se závažím. Nenamáhá tolik vazy ani šlachy a je daleko šetrnější ke kloubům. Kulturistika a bodybuilding tak zažívají obrovský boom, ve kterém se navrací zpět ke svým základům a do popředí se dostává cvičení se svou vlastní vahou. Hřiště se nachází na víceúčelovém hřišti pod FK Neštěmice.

13.05.2020
Odstávka: Vážení zákazníci, v termínu 8.6.-12.6. nebude z důvodu plánované odstávky energií ve výrobním závodě Ústí nad Labem probíhat výroba ani expedice. Objednávejte proto dodávky zboží v týdnu před nebo až po odstávce. Ve vyjímečných případech lze zboží expedovat po domluvě s obchodním manažerem. Děkujeme
12.05.2020
Nový Kosher certifikát

Provozovna Ústí nad Labem

Provozovna Brno

2021 © Vodní sklo, a.s. | Člen holdingu Tonaso
Webové stránky vytvořilo Comerto, s.r.o.