Telefon: +420 475 245 210      E-mail: info@vodnisklo.cz      Člen holdingu:

Spolupráce se Sand Team s.r.o

01.10.2018
Vážení zákazníci, od 1.10. začíná oficiální spolupráce se společností Sand Team s.r.o. (www.sandteam.cz) v oblasti slévárenství.

Vážení zákazníci, od 1.10. začíná oficiální spolupráce se splolečností Sand Team s.r.o. (www.sandteam.cz) v oblasti slévárenství. V minulých týdnech jsme na společných jednáních všechny naše dotčené zákazníky o této změně osobně informovali. Důvodem spojení našich sil ve slévárenství je skutečnost, že Sand Team je specialista na slévárenství a dokáže zákazníkům v této oblasti nabídnout komplexnější servis než naše společnost. Druhým důvodem je spojení sil v oblasti vývoje a výzkumu a tím i zvýšení efektivnosti v oblasti aditivovaných silikátů pro slévárenství. Sand Team bude obchodně zastupovat společnost Vodní sklo a.s. u zákazníků v České a Slovenské republice. Do budoucna věříme, že se naše spolupráce posune i do dalších zemí.

13.05.2020
Odstávka: Vážení zákazníci, v termínu 8.6.-12.6. nebude z důvodu plánované odstávky energií ve výrobním závodě Ústí nad Labem probíhat výroba ani expedice. Objednávejte proto dodávky zboží v týdnu před nebo až po odstávce. Ve vyjímečných případech lze zboží expedovat po domluvě s obchodním manažerem. Děkujeme
12.05.2020
Nový Kosher certifikát

Provozovna Ústí nad Labem

Provozovna Brno

2021 © Vodní sklo, a.s. | Člen holdingu Tonaso
Webové stránky vytvořilo Comerto, s.r.o.