Telefon: +420 475 245 210      E-mail: info@vodnisklo.cz      Člen holdingu:
 • Stáhněte si
  Technické
  a bezpečnostní
  listy.
  Stáhnout

 • Stáhněte si
  Další
  potřebné
  podklady.
  Stáhnout


Společnost

Společnost Vodní sklo a.s. je jeden z předních výrobců křemičitanů (vodní skla) a chloridu vápenatého v Evropě.
Hlavní výrobní portfolio je tvořeno sodnými, draselnými a lithnými vodními skly, slévárenskými pojivy, ztekucovadly, chloridem vápenatým a sráženým uhličitanem vápenatým.
Jedním z cílů společnosti je využití nejnovějších poznatků výzkumu a nových technologií se zaměřením na slévárenský, papírenský, stavební a chemický průmysl.

Společnost je součástí společnosti TONASO Holding, a.s. a využívá 2 výrobních jednotek v ČR - Ústí nad Labem a Brno. Disponujeme silným a kvalifikovaným kolektivem, který obstarává nejnáročnější požadavky zákazníka.

Historie společnosti sahá již do 19. století, kdy je zahájena výroba mimo jiné vodních skel v Brně (Hochstetter a Schickardt) a v roce 1905 byla založena společnost TONASO belgickým vynálezcem Solvay.

 

Operační program zaměstnanost

 

07.11.2019
Silbond BET je ekologická aditivovaná přísada pro výrobu betonů, betonových stavebních prvků, betonových podlah a dalších stavebních materiálů.
24.09.2019
Tato stavba je z části financována dotačním programem Úspora energií z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost.

Provozovna Ústí nad Labem

Provozovna Brno

2020 © Vodní sklo, a.s. | Člen holdingu Tonaso
Webové stránky vytvořilo Comerto, s.r.o.